img

Показ POLONETS у В'єтнамі, Ханой

Мовою краси, стилю та національної культури говорили про Україну на Дипломатичному заході у В’єтнамі. 

21 травня, у м.Ханой у «Музеї жінки» відбувся Дипломатичний, культурний захід COLORS OF HERITAGE за спільною організацією Державного музею В‘єтнаму та Посольства України у В'єтнамі.

Колоритну сучасну культуру України було представлено колекцією вишуканих суконь у національному стилі від бренду POLONETS. Це важливо! Ми говоримо про Україну з позиції культури та краси! Це привертає увагу до нашої країни, та неодмінно дає позитивні результати!!!

Колекцію демонстрували професійні моделі, в'єтнамки. І це вкотре доводить, що український одяг інтернаціональний та пасує жінкам всього світу, будь-якої національності.

Красу в’єтнамської культури презентувала дизайнерка Le Thi Lan Hong у своїй колекції з вишивкою. Це було неймовірно вишукано та жіночно. Шовкові тканини, рамі, вишивка та оздоблення печворк, сюжетні зображення та орнаменти - все це дуже красиво! Важливо зазначити, що в'єтнамська дизайнерка підтримує Україну та була активною у організації заходу на підтримку України.

Це було неймовірного гарно!!! Україна звучала гучно та потужно!!! З позиції гордості та краси!

На ранок ЗМІ В‘єтнаму було заповнено статтями та світлинами з показу!!!

Велика подяка Послам України, пані Ірині та Олександру Гаман,за запрошення, організацію заходу та нашого приїзду. Щасливі бути колоритним представником нашої прекрасної України.