Про дизайнера

img
Оксана Полонець

Оксана Полонець - успішна та амбіційна українська дизайнерка, засновниця та власниця бренду POLONETS.

POLONETS - це сучасне розкішне вишите вбрання в етнічному стилі, від повсякденного до весільного, кожне творіння – це поєднання комфорту та вишуканої краси.

За роки діяльності Оксана Полонець отримала десятки нагород та подяк. Бренд має тисячі задоволених клієнтів у більш ніж 40 країнах світу та брав участь у показах в Україні,  Канаді, США, Німеччині, Австрії, Швейцарії, Греції, Туреччині, ОАЕ, Таїланді, Малайзії, Сінгапурі, Кувейті, Хорватії та В'єтнамі

Творчий шлях

1999-2010

У 1999 році дизайнерка закінчила «Державну Академію Легкої Промисловості України» за фахом «Конструктор-модельєр жіночого одягу», а вже в 2003,  маючи за плечима лише вищу освіту, досвід конструктора та жагучу мрію, абсолютно з нуля, започаткувала власну справу.

Першу перемогу здобула у конкурсі модного одягу “Автограф–2006” та отримала «Золотий знак якості».

Особливим став 2007 рік, коли дизайнерка створила гардероб із 5 суконь для української учасниці міжнародного конкурсу краси “Королева Світу”. Саме із костюму у національному стилі, для Марії Черкунової, і розпочалася лінія сучасного українського одягу. Незабаром після цього була створена перша колекція весільного та вечірнього вбрання у національному стилі.

2010-2020

У 2010 році було офіційно зареєстровано бренд POLONETS.

Та вже в 2015 році Оксана Полонець вперше презентувала колекцію бренду в США, в Чикаго і Нью-Джерсі. А на 88-ій церемонії вручення премії «Оскар» у Лос-Анджелесі сукні бренду POLONETS було представлено на червоній доріжці. 

В 2017 році бренд Оксани Полонець було нагороджено «Золотим символом якості національних товарів та послуг України» за значний внесок у розвиток української культури. Також у цьому році Перша леді України, Марина Порошенко, обрала бренд для створення святкових образів до урочистих подій у честь святкування «Дня незалежності України».

В наступному 2018 році, за запрошенням Посольства України в Таїланді, дизайнерка презентувала колекцію ексклюзивних суконь з українською вишивкою в поєднанні з розкішним тайським шовком ручної роботи на міжнародній події державного рівня «Thai Silk International Fashion Week” та “Celebration of Silk”, де Україну було ВПЕРШЕ презентовано серед більше, ніж 50 країн світу!

2020  — 2023

У 2020 році, колекцію розкішних вишитих суконь бенду POLONETS було презентовано на Віденському балу, у історицному центрі столиці Австрії, палаці FERSTEL

У лютому 2020 року дизайнерка підвищувала кваліфікацію та навчалася у Парижі секретам створення колекцій дизайнерського одягу за методою Французьких Будинків Моди.

У 2022 році, Оксана Полонець презентувла сучасну Україну, у вигляді колекцій в національному стилі на дипломатитчних заходах у Сінгапурі та Кувейті, за запрошенням Посольств України.

У 2023 році, дизайнерка здобула наукову ступінь "Магістр дизайну" за спеціальністю "Прогнозування моди", що вплинуло на підвищення рівня розвитку бренду, покращення якості та позиціонування

У 2023 року, дизайнерка презентувала колоритну колекцію у В'єтнамі, Хорватії та Чікаго (США), за запрошенням Посольства України у В'єтнамі на дипломатичних культурних заходах, та за запрошенням українських громад у Хорватії та США.

Взагалі, у період з 2015 по 2023 роки колекції бренду було презентовано у 18 країнах світу.

Команда

У команді бренду, на чолі з дизайнеркою Оксаною Полонець, працює 20 майстрів (дизайнери, кравчині, закрійники та конструктори, вишивальниці та менеджери), які професійно втілюють у життя найвибагливіші задуми митця.

Головний посил Оксани Полонець – це підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим та комфортним щодня та на урочистих подіях. Вона не зраджує своїм принципам і завжди чудово поєднує старовинні орнаменти із сучасними трендами. 

Завдяки своїй наполегливості, дизайнерка не зупиняється на досягнутому і разом зі своєю командою впевнено крокує вперед. Вона впроваджує нові технології, розробляє ексклюзивні дизайни, створює нові колекції та щільно планує покази, щоб про Україну знали по всьому світу і щоб українці пишалися рідною Україною!